Strona www to podstawa, jeśli chodzi o promocję Twojej firmy czy usług w Internecie. Im lepiej strona zostanie zaprojektowana i przygotowana pod kątem użytkowników, tym większa szansa, że wzbudzisz zainteresowanie osób odwiedzających Twoją witrynę. Profesjonalnie zaprojektowana strona www to połowa sukcesu, ważne jest także umiejętne wdrożenie projektu witryny. Dzięki tym dwóm etapom nie tylko polepszysz swoją widoczność w sieci, ale także będziesz mieć wpływ na:

  • kształtowanie profesjonalnego wizerunku firmy w Internecie
  • dotarcie z informacją do szerszego grona odbiorców
  • zwiększenie ruchu na stronie www
  • lepszy komfort użytkowania strony www

Projektowanie stron www

Projekt strony www to pierwszy krok w tworzeniu stron www. Dzięki niemu możliwe jest przygotowanie spójnej pod kątem graficznym strony, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje Twoją firmę / produkt / usługę. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze - jeśli Twoja strona nie będzie odpowiednio zaprojektowana, to użytkownicy odwiedzający witrynę szybko ją opuszczą zniechęceni nieestetyczną grafiką, nieciekawą prezentacją treści, czy brakiem wersji mobilnej strony.


Dlaczego mobilna wersja strony jest ważna?

Coraz więcej osób wyszukuje informacji na temat produktów czy usług w wyszukiwarkach internetowych. Coraz więcej osób szuka tych informacje za pomocą z urządzeń mobilnych, czyli tabletów i smartfonów. W tym momencie użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych z dnia na dzień przybywa, dlatego warto zadbać o to, aby Twoja strona internetowa dobrze prezentowała się na różnych rozdzielczościach ekranu.


Responsywne strony www

Nasze projekty stron internetowych przygotowujemy uwzględniając responsywność strony www. W ten sposób już na etapie projektowania strony możliwe jest stworzenie takiego projektu witryny, który będzie dostosowany do różnych rozdzielczości ekranu – Twoja strona www będzie świetnie wyglądać zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Projekt strony www przygotowujemy w trzech wariantach:

  • responsywny projekt strony www
  • responsywny projekt strony www na tablet
  • responsywny projekt strony www na smartfon

Tworzenie stron www

Po zaprojektowaniu witryny, przystępujemy do tworzenia strony www w oparciu o projekt graficzny. Na tym etapie dokładamy wszelkich starań, aby tworzona przez nas strona była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także funkcjonalna i łatwa w nawigacji, ponieważ wygoda użytkowników odwiedzających Twoją witrynę jest równie ważna.


Optymalizacja strony

W przeciwieństwie do innych agencji reklamowych tworzących strony www, w TopRanking zwracamy także uwagę na odpowiednią optymalizację strony. Dzięki temu Twoja witryna zostanie przygotowana także pod kątem pozycjonowania, a więc będzie mogła znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania (więcej na ten temat znajdziesz w zakładce pozycjonowanie stron). W ramach optymalizacji dodajemy w kodzie tytuły stron, ich opisy i frazy kluczowe, które będą najefektywniej pasować do Twojej nowej strony www, ułatwią jej wyszukanie i staną się mocną podstawą dla skutecznego pozycjonowania.

Projekt i tworzenie strony od A do Z

porozmaiwajmy2

Porozmawiajmy o Twojej stronie!

Chcesz mieć stronę www, ale nie wiesz, w jaki sposób powinna ona wyglądać?

Potrzebujesz projektu strony internetowej, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy?

Szukasz nowych rozwiązań, dzięki którym twoja strona www będzie atrakcyjna i funkcjonalna?

Umów się z nami na spotkanie – doradzimy Ci i pomożemy znaleźć rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na promocję Twojej marki w Internecie.