Projekt sklepu online powinien być atrakcyjny wizualnie a także prosty w obsłudze. Projektujemy wygląd sklepów online, dbamy o to, aby projekt był intuicyjny i zachęcał do zakupów. Dostosowujemy funkcjonalności sklepu odpowiednio do potrzeb klienta jak i firmy.

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o dedykowane platformy e-commerce. Zajmujemy się także wdrażaniem i modyfikacją systemów ERP. Integrujemy systemy ERP z panelami sklepów internetowych.

tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o dedykowane systemy e-commerce. Dzięki nim administrowanie sklepem internetowym jest bardzo proste, a dodatkowo platformę sprzedażową można dowolnie rozbudowywać oraz wzbogacać o kolejne funkcje, takie jak np. newsletter. Możliwa jest także integracja panelu zarządzania sklepu internetowego z systemem ERP.

jak stworzymy Twój sklep online?

przygotowanie makiety sklepu internetowego

Na początek stworzymy makietę Twojego sklepu w oparciu o ustalone cele biznesowe i ofertę. Uwzględnimy przy tym Twoje uwagi, zbadamy także konkurencję, aby stworzyć unikatową platformę sprzedażową. Doradzimy, które rozwiązania najlepiej sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym.

Responsywny projekt sklepu internetowego

Stworzymy projekt graficzny, który będzie dopasowany do grupy docelowej oraz branży. Zadbamy także o to, by sklep był dla użytkowników łatwy w obsłudze i zachęcał do zakupów. Nasze e-sklepy świetnie wyglądają zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, takich jak np. tablet – każdy projekt jest responsywny.

Tworzenie sklepu internetowego

Po akceptacji projektu i omówieniu funkcjonalności dostępnych w Twoim sklepie internetowym, zajmiemy się wdrażaniem wcześniej przygotowanego projektu. Będziemy Cie na bieżąco informować o kolejnych postępach.

sytemy erp

wdrażanie systemów ERP

Płynny przepływ danych i ciągła aktualizacja informacji to podstawa w prawidłowym i efektywnym funkcjonowaniu rozbudowanej firmy. Systemy ERP są ogromnym ułatwieniem dla przedsiębiorstw, które korzystają z rozbudowanych baz danych, ponieważ ERP umożliwia integrację bazy, a tym samym wszystkie informacje są dostępne i na bieżąco aktualizowane w jednym miejscu.

czym jest system erp?

ERP – system do integracji baz danych służący do monitorowania i zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Dzięki systemom ERP możliwe jest gromadzenie danych w jednym miejscu z każdego działu firmy.

ERP działa w czasie rzeczywistym, więc pracownicy sklepu/firmy mają w każdym momencie dostęp do niezbędnych informacji, takich jak np. aktualny stan magazynów. System obejmuje dowolną liczbę działów, mogą to np. być dane z działu zakupów, produkcji, dystrybucji, HR, księgowości i wielu innych – jesteśmy w stanie dostosować system do potrzeb przedsiębiorstwa.

jakie dane można zsynchronizować ze sklepem?:

 • ceny towarów,
 • stany magazynowe,
 • status zamówień,
 • logistyka.

wdrażanie systemu erp

integracja bazy danych ze sklepami internetowymi

zajmujemy się wdrażaniem systemów erp

 • Subiekt GT,
 • Comarch Optima,
 • Comarch ERP,
 • Enova365,
 • InsERT GT,
 • CDN Optima.

wdrażanie i konfiguracja systemu erp

 • dostosowanie bazy danych zgodnie z potrzebami klienta
 • modyfikacja procesów w ERP – dodatkowe nowych funkcji

sklep internetowy + erp

obustronny przepływ danych

Wszystkie zmiany wprowadzone z poziomu panelu administracyjnego sklepu są od razu przesyłane do bazy danych i na odwrót – nowe informacje dodane do bazy danych są automatycznie przesyłane do sklepu internetowego.

kompatybilność danych w czasie rzeczywistym

Wszystkie informacje są aktualizowane na bieżąco, zarówno w programie ERP jak i w panelu sklepu. Dzięki temu masz pewność, że informacje, takie jak ceny wyświetlane na stronie sklepu, są takie same jak te w bazie danych.

krótszy czas realizacji zamówień

Dzięki integracji bazy danych ze sklepem internetowym sprzedaż, realizacja zamówienia oraz wysyłka towaru jest w znacznym stopniu zautomatyzowana, a zmiany statusu zamówień są od razu wysyłane do klienta (jak np. informacje na temat czasu realizacji konkretnego zamówienia).

porozmaiwajmy2

porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym

Chcesz założyć sklep internetowy?
Potrzebujesz łatwego w obsłudze panelu do zarządzania sklepem online?
Szukasz rozwiązania, dzięki któremu wszystkie informacje na temat asortymentu i obsługi sklepu internetowego będą dostępne w jednym miejscu?
Chcesz połączyć sklep internetowy z systemem ERP?

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego sklepu internetowego.