Nasza firma już od 8 lat zajmuje się tworzeniem skutecznych strategii pozycjonowania w sieci. Jednym zdaniem, pozycjonowanie stron www to nasza specjalność, podobnie jak projektowanie stron internetowych. Pozycjonowanie i optymalizacja stron to dwa terminy, które znamy lepiej niż własną kieszeń. Z początku zajmowaliśmy się jedynie usługą pozycjonowania. Z czasem zaczęliśmy rozszerzać naszą działalność, by dziś świadczyć kompleksowe usługi związane z reklamą w Internecie.

Specjaliści SEO w naszej agencji zajmują się pozycjonowaniem stron, pozycjonowaniem wizytówek w Google Maps, a także pozycjonowaniem filmów na Youtube. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którym oferujemy oryginalne rozwiązania, nietypowe pomysły i pełne zaangażowanie.


Pozycja strony w google

Pozycja strony internetowej w wyszukiwarce Google ma ogromne znaczenie dla rozwoju Twojego biznesu. Po pierwsze dlatego, że potencjalni klienci szybciej zauważą Twoją firmę, a po drugie dlatego, że większość z nas szuka konkretnych usług i towarów właśnie w ogólnodostępnych wyszukiwarkach internetowych. Pod tym względem pozycjonowanie stron internetowych stanowi dziś jedną z najskuteczniejszych form reklamy internetowej.


Pozycjonowanie stron www - dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Internet jest obecnie największym i najłatwiej dostępnym źródłem informacji o firmach na całym świecie. Osoby prowadzące działalność biznesową mogą reklamować się nie tylko lokalnie, ale także globalnie. Kiedyś w poszukiwaniach konkretnej usługi pomagała ludziom książka teleadresowa, a dziś pomaga nam Google – największa wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu konkretnej frazy, użytkownikom wyświetla się lista stron internetowych, które wg wyszukiwarki odpowiadają danemu zapytaniu. A użytkownicy najczęściej wybierają strony internetowe firm z pierwszych 10 pozycji i właśnie z tego względu warto jest znaleźć się na pierwszej stronie naturalnych wyników wyszukiwania.

Jak sama nazwa wskazuje, pozycjonowanie stron internetowych to kształtowanie pozycji konkretnej strony w wynikach wyszukiwania Google pod kątem konkretnych słów kluczowych. W ramach usługi pozycjonowania, prowadzimy takie działania jak:

 • analiza i wybór odpowiednich fraz kluczowych
 • optymalizacja stron pod kątem fraz kluczowych i wydajności
 • linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne
 • budowa bezpiecznego zaplecza SEO dla strony głównej
 • monitorowanie postępów stron

Największe zalety pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron internetowych to zadanie wymagające ogromnej precyzji. Jest to bardzo atrakcyjna forma reklamy internetowej, przynosząca widoczne rezultaty.

Co może zyskać Twoja firma dzięki pozycjonowaniu

 • popularność wśród użytkowników Internetu
 • większy obrót związany z rosnącą liczbą klientów
 • widoczne dla wszystkich źródło informacji o firmie
 • długoterminową i skuteczną reklamę internetową w atrakcyjnej cenie
 • nowoczesny i przyjazny wizerunek

Pozycjonowanie filmów na youtube

YouTube z powodzeniem może być wykorzystany jako platforma służąca do promocji firmy. Oprócz możliwości płatnego reklamowania oferty i usług, filmy na YouTube można z powodzeniem promować poprzez pozycjonowanie. Dzięki temu materiały wideo będą lepiej widoczne nie tylko w wyszukiwarce Youtube, lecz także w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli chcesz:

 • dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców na Youtube
 • wypromować film na Youtube oraz swoją firmę
 • zwiększyć widoczność filmów w wynikach wyszukiwania

Zleć to nam, a my zadbamy o pozycjonowanie Twoich filmów. Zapewnimy Ci lepszą widoczność dzięki sprawdzonym i bezpiecznym metodom pozycjonowania.

Pozycjonowanie lokalne

Zalety pozycjonowania lokalnego

Jeśli prowadzisz swoją firmę w Toruniu lub okolicy, a Twoja oferta skierowana jest do osób z Torunia, wybierz pozycjonowanie lokalne. Pozycjonowanie lokalne to skuteczny sposób na wypromowanie lokalnego biznesu.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu jesteśmy w stanie:
- skutecznie dotrzeć do grupy docelowej
- wyprzedzić konkurencję na rynku lokalnym
- efektywniej kierować ofertą w regionie

Jak działa pozycjonowanie lokalne

W ramach pozycjonowania lokalnego pozycjonujemy strony www w Toruniu i okolicach, optymalizujemy i pozycjonujemy wizytówki firmowe Google w wynikach wyszukiwania oraz na Google Maps. Zajmujemy się także optymalizacją stron www pod kątem pozycjonowania lokalnego. Jeśli nie posiadasz jeszcze firmowej wizytówki Google lub chcesz, aby Twoja strona www była pozycjonowania w Toruniu - skontaktuj się z nami.

porozmaiwajmy2

Porozmawiajmy o pozycjonowaniu Twojej strony!

Wyprzedź swoją konkurencję - wybierz pozycjonowanie stron i znajdź się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Już dziś możemy Wam zaoferować skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych w bardzo przystępnej cenie. Stosowane przez nas metody nie obciążają stron żadnym ryzykiem. Możesz nam zaufać, tak jak zrobili to nasi wieloletni klienci. Poprawimy pozycję Twojej firmy w Google, korzystając z kliku lat doświadczenia.

Napisz lub zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się, co możesz zyskać dzięki współpracy z TopRanking, agencją specjalizującą się z pozycjonowaniu stron i tworzeniu stron www. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą agencji reklamowej, w której znajdziesz m.in. usługi hostingowe czy tworzenie aplikacji internetowych.